Heading

Mir Oto KiralamaGüvenle Araç Kirala!

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Bandırma'nın En iyisiyiz

Firmamız; Mir Rent a car 2015 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Sektörde “Önce Müşteri Memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir. Otomotiv Kiralama’da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Mir Rent a car’da bulacaksınız. Firmamız şu anda Bandırma ofisi ile hizmetinizdedir.

ACELENİZ Mİ VAR ?

Firmamızı arayın, eğer boş aracımız varsa hemen adresinize getirelim. Böylece vakit kaybetmeden işlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ SORU MU VAR ?

Firmamız müşterilerine her zaman şeffaf davranır. Tüm bilgileriniz güvence altındadır. Rent A Car sigortası ile koruma altındasınız. Alkollü ve Ehliyetsiz araç kullanmadığınız sürece sigorta kapsamında her hakkınız korunur.

YOLDA MI KALDINIZ ?

Eğer yolda kaldıysanız hemen bizi arayın, anlaşmalı yol yardım şirketlerimiz size en hızlı şekilde ulaşıp sornunuzu çözer. Böylece işiniz yarım kalmaz.